| Product type | Rotor |
|---|---|
| Used in set | 068K221 |
068R218
Ciao
€50,00 (excl. VAT)
| Rotor sizes: | |
|---|---|
| ROa | 17.00mm |
| ROb | - |
| ROc | 5.7° |
| ROd | 4.5mm |
| ROe | 33mm |
| ROf | 11.92mm |
You can find a list of all our manuals on the downloads page.
Ciao
€50,00 (excl. VAT)
| Rotor sizes: | |
|---|---|
| ROa | 17.00mm |
| ROb | - |
| ROc | 5.7° |
| ROd | 4.5mm |
| ROe | 33mm |
| ROf | 11.92mm |