| Product type | Rotor |
|---|---|
| Used in set | 210K139 |
210R142
XR75
| Rotor sizes: | |
|---|---|
| ROa | 16.90mm |
| ROb | 9.75mm |
| ROc | 5.7° |
| ROd | 8.00m |
| ROe | 17.10 |
| ROf | 10.00mm |
You can find a list of all our manuals on the downloads page.
XR75
| Rotor sizes: | |
|---|---|
| ROa | 16.90mm |
| ROb | 9.75mm |
| ROc | 5.7° |
| ROd | 8.00m |
| ROe | 17.10 |
| ROf | 10.00mm |