| Product type | Rotor |
|---|---|
| Used in set | 210K017, 210K110, 210K141, 210K199, 210K250, 210K339, 210K509 |
210R283
KTM
€45,00 (excl. VAT)
| Rotor sizes: | |
|---|---|
| ROa | 19.50mm |
| ROb | 9.75mm |
| ROc | 4.0° |
| ROd | - |
| ROe | - |
| ROf | 15.90mm |
You can find a list of all our manuals on the downloads page.

