| Product type | Rotor |
|---|---|
| Used in set | 210K322 |
210R323
Garelli
€45,00 (excl. VAT)
| Rotor sizes: | |
|---|---|
| ROa | 12.75mm |
| ROb | 9.75mm |
| ROc | 4.0° |
| ROd | - |
| ROe | - |
| ROf | 8.00mm |
You can find a list of all our manuals on the downloads page.
Garelli
€45,00 (excl. VAT)
| Rotor sizes: | |
|---|---|
| ROa | 12.75mm |
| ROb | 9.75mm |
| ROc | 4.0° |
| ROd | - |
| ROe | - |
| ROf | 8.00mm |