| Product type | Rotor |
|---|---|
| Used in set | 210K416 |
210R415
Rotax 244 (inversed cone)
€60,00 (excl. VAT)
| Rotor sizes: | |
|---|---|
| ROa | 24.00mm |
| ROb | 25.00mm |
| ROc | -4.0 |
| ROd | - |
| ROe | - |
| ROf | - |
You can find a list of all our manuals on the downloads page.
Rotax 244 (inversed cone)
€60,00 (excl. VAT)
| Rotor sizes: | |
|---|---|
| ROa | 24.00mm |
| ROb | 25.00mm |
| ROc | -4.0 |
| ROd | - |
| ROe | - |
| ROf | - |