| Product type | Rotor |
|---|---|
| Used in set | 210K057 |
210R443
5,7/21,60
€40,00 (excl. VAT)
| Rotor sizes: | |
|---|---|
| ROa | 21.60mm |
| ROb | 9.75mm |
| ROc | 5.7° |
| ROd | - |
| ROe | - |
| ROf | 16.25mm |
You can find a list of all our manuals on the downloads page.
5,7/21,60
€40,00 (excl. VAT)
| Rotor sizes: | |
|---|---|
| ROa | 21.60mm |
| ROb | 9.75mm |
| ROc | 5.7° |
| ROd | - |
| ROe | - |
| ROf | 16.25mm |